Editorial


Vyšlo v časopise: Otorinolaryngol Foniatr, 73, 2024, No. 1, pp. 7.
Kategorie: Editorial

Vážené kolegyně, kolegové, milé čtenářky a čtenáři,

rok 2024 je již 73. rokem, kdy vychází časopis Otorinolaryngologie a foniatrie. Tento rok očekáváme s nadějí, že se vám všem povede lépe, že se vám naplní vaše očekávání a sny, a to jak v soukromém, tak i pracovním životě. Možná více než kdy před tím si však přejeme zdraví pro sebe, své bližní a pro naše pacienty. Překonali jsme ve svých životech mnohé překážky, překonali jsme epidemii covidu-19, i když se k ní budeme pravděpodobně vracet u našich nemocných. Přicházejí nové výzvy, černý kašel, záškrt a celá řada dalších onemocnění u našich pacientů, která jsou výzvou pro vzdělávání se, oprášení znalostí našich učitelů či otců oboru a znalostí medicíny ve své bohatosti a pestrosti.

V letošním roce jsme v časopise připravili novou koncepci struktury časopisu. Tato změna si vyžaduje přípravu, a tak se poprvé s touto změnou potkáte v čísle 3. Jako vedoucí redaktor se těším, ale jsem i pln nejistoty, zda a jak vás tato změna osloví.

Vážené kolegyně a kolegové, přeji vám mnoho zdraví, hodně úspěchů na 10. česko-slovenskom kongrese otorinolaryngológie a chirurgie hlavy a krku, na 85. kongresu České společnosti otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku ČLS JEP, na 70. kongrese Slovenskej spoločnosti pre otorinolaryngológiu a chirurgiu hlavy a krku, ale také na 4. stretnutí Slovenskej spoločnosti pre chirurgiu štítnej a prištítnej žľazy.

 

prof. MUDr. Jaromír Astl, CSc.
vedoucí redaktor


Štítky
Audiologie a foniatrie Dětská otorinolaryngologie Otorinolaryngologie
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se